فروش - اپارتمان 113 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 870 000 €
16549 €/m²
Property 41339 photo 1
Property 41339 photo 2
Property 41339 photo 3
  • کد شی 41339
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 113 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 12
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 113 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 775 000 € 8743 €/m²
  • کد شی 14950
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 15238 €/m²
  • کد شی 29395
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
1 750 000 € 7882 €/m²
  • کد شی 36148
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 090 000 € 16587 €/m²
  • کد شی 37610
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 020 700 € 8419 €/m²
  • کد شی 37852
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 700 000 € 6028 €/m²
  • کد شی 52044
  • مربع متر 282 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 5245 €/m²
  • کد شی 56973
  • مربع متر 305 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه