فروش - اپارتمان 197 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 500 000 €
12690 €/m²
Property 45147 photo 1
Property 45147 photo 2
Property 45147 photo 3
Property 45147 photo 4
Property 45147 photo 5
Property 45147 photo 6
Property 45147 photo 7
Property 45147 photo 8
Property 45147 photo 9
  • کد شی 45147
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 197 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 197 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 8 طبقه و شامل طبقه 8 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 785 000 € 10711 €/m²
  • کد شی 40392
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
3 400 000 € 11111 €/m²
  • کد شی 41286
  • مربع متر 306 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 680 000 € 19142 €/m²
  • کد شی 41293
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 590 000 € 17342 €/m²
  • کد شی 41295
  • مربع متر 207 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه