فروش - دوبلکس 150 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25
  • کد شی 64719
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 150 m²
  • مساحت زمین 500 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1350 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 150 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
850 000 € 5629 €/m²
  • کد شی 64672
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه