880 000 €
7928 €/m²
Property 58420 photo 1
Property 58420 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 840 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 111 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
740 000 € 5522 €/m²
  • کد شی 57984
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 5
فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
900 000 € 7692 €/m²
  • کد شی 63792
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 61535
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
925 000 € 9250 €/m²
  • کد شی 65226
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m

اشتراک خبرنامه