860 000 €
5931 €/m²
Property 65063 photo 1
Property 65063 photo 2
Property 65063 photo 3
Property 65063 photo 4
Property 65063 photo 5
Property 65063 photo 6
Property 65063 photo 7
Property 65063 photo 8
Property 65063 photo 9
Property 65063 photo 10
Property 65063 photo 11
Property 65063 photo 12
Property 65063 photo 13
Property 65063 photo 14
Property 65063 photo 15
Property 65063 photo 16
Property 65063 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2010
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 145 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه