900 000 €
1800 €/m²
Property 19943 photo 1
Property 19943 photo 2

Details

  • آوریل: 2,33%
  • سال ساخت: 1990
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 500 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 3553
  • مربع متر 310 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 100 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 3719
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 5518
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 3
فروش
1 050 000 € 2441 €/m²
  • کد شی 9145
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 12
فروش
980 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 19457
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
سرمایه گذاری فروش
900 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 19943
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
950 000 € 3454 €/m²
  • کد شی 21564
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 9
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 65553
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m

اشتراک خبرنامه