بنا به درخواست
Property 5518 photo 1
Property 5518 photo 2
Property 5518 photo 3
Property 5518 photo 4
Property 5518 photo 5
Property 5518 photo 6
Property 5518 photo 7
Property 5518 photo 8
Property 5518 photo 9
Property 5518 photo 10
Property 5518 photo 11
Property 5518 photo 12
Property 5518 photo 13
Property 5518 photo 14
Property 5518 photo 15
Property 5518 photo 16
Property 5518 photo 17
Property 5518 photo 18
Property 5518 photo 19
Property 5518 photo 20
Property 5518 photo 21
Property 5518 photo 22
Property 5518 photo 23
Property 5518 photo 24
Property 5518 photo 25
Property 5518 photo 26
Property 5518 photo 27
Property 5518 photo 28
Property 5518 photo 29
Property 5518 photo 30
Property 5518 photo 31
Property 5518 photo 32
Property 5518 photo 33
Property 5518 photo 34
Property 5518 photo 35
Property 5518 photo 36
Property 5518 photo 37
Property 5518 photo 38
Property 5518 photo 39
Property 5518 photo 40
Property 5518 photo 41

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 280 متر مربع در کورفو. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
400 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 16499
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 1419 €/m²
  • کد شی 16725
  • مربع متر 317 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 2340 €/m²
  • کد شی 17955
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • کد شی 19409
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 7
فروش
980 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 19457
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 19790
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
سرمایه گذاری فروش
900 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 19943
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
150 000 € 920 €/m²
  • کد شی 21252
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه