250 000 €
2778 €/m²
Property 19790 photo 1
Property 19790 photo 2
Property 19790 photo 3
Property 19790 photo 4

Details

  • سال ساخت: 1994
  • فاصله از دریا: 280 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 38 km
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 90 متر مربع در کورفو. خانه دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 8557
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 1513 €/m²
  • کد شی 8999
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 11136
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
250 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 19790
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • کد شی 24933
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
240 000 € 750 €/m²
  • کد شی 29134
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 10
فروش
250 000 € 632 €/m²
  • کد شی 29789
  • مربع متر 395 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
250 000 € 833 €/m²
  • کد شی 30907
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
285 000 € 1295 €/m²
  • کد شی 32639
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
360 000 € 900 €/m²
  • کد شی 34346
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه