240 000 €
750 €/m²
Property 29134 photo 1
Property 29134 photo 2
Property 29134 photo 3
Property 29134 photo 4
Property 29134 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1996
  • تعداد اتاق ها: 10
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 320 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 8 اتاق خواب, 2 حمام, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
195 000 € 1083 €/m²
  • کد شی 23620
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 7
فروش
200 000 € 1481 €/m²
  • کد شی 23621
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • کد شی 24933
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
240 000 € 750 €/m²
  • کد شی 29134
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 10
فروش
250 000 € 632 €/m²
  • کد شی 29789
  • مربع متر 395 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
250 000 € 833 €/m²
  • کد شی 30907
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
285 000 € 1295 €/m²
  • کد شی 32639
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
200 000 € 769 €/m²
  • کد شی 38345
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 7
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 38935
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • کد شی 39570
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه