700 000 €
5833 €/m²
Property 21763 photo 1
Property 21763 photo 2
Property 21763 photo 3
Property 21763 photo 4
Property 21763 photo 5
Property 21763 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کورفو. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
سرمایه گذاری فروش
900 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 19943
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
950 000 € 3454 €/m²
  • کد شی 21564
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 3676 €/m²
  • کد شی 23153
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 5
فروش
855 000 € 3120 €/m²
  • کد شی 23339
  • مربع متر 274 m²
  • Rooms 10
فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 25224
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه