700 000 €
4828 €/m²
Property 56012 photo 1
Property 56012 photo 2
Property 56012 photo 3
Property 56012 photo 4
Property 56012 photo 5
Property 56012 photo 6
Property 56012 photo 7
Property 56012 photo 8
Property 56012 photo 9
Property 56012 photo 10
Property 56012 photo 11
Property 56012 photo 12
Property 56012 photo 13
Property 56012 photo 14
Property 56012 photo 15
Property 56012 photo 16
Property 56012 photo 17
Property 56012 photo 18
Property 56012 photo 19
Property 56012 photo 20
Property 56012 photo 21
Property 56012 photo 22
Property 56012 photo 23
Property 56012 photo 24
Property 56012 photo 25
Property 56012 photo 26
Property 56012 photo 27
Property 56012 photo 28
Property 56012 photo 29
Property 56012 photo 30
Property 56012 photo 31
Property 56012 photo 32
Property 56012 photo 33
Property 56012 photo 34

Details

  • سال ساخت: 1930
  • سال نوسازی: 1999
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 145 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, آشپزخانه , دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه . طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
970 000 € 3774 €/m²
  • کد شی 49595
  • مربع متر 257 m²
  • Rooms 6
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 55900
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه