فروش - دوبلکس 86 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب دافنی
350 000 €
4070 €/m²
Property 65194 photo 1
Property 65194 photo 2
Property 65194 photo 3
Property 65194 photo 4

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3400 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 86 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
475 000 € 4523 €/m²
  • کد شی 56626
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 3655 €/m²
  • کد شی 57502
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
310 000 € 4025 €/m²
  • کد شی 57167
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 2162 €/m²
  • کد شی 61585
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 6
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
425 000 € 3427 €/m²
  • کد شی 57500
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5
فروش
520 000 € 3687 €/m²
  • کد شی 16909
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه