465 000 €
2163 €/m²
Property 61585 photo 1
Property 61585 photo 2
Property 61585 photo 3
Property 61585 photo 4
Property 61585 photo 5
Property 61585 photo 6
Property 61585 photo 7
Property 61585 photo 8
Property 61585 photo 9
Property 61585 photo 10
Property 61585 photo 11
Property 61585 photo 12
Property 61585 photo 13
Property 61585 photo 14
Property 61585 photo 15
Property 61585 photo 16
Property 61585 photo 17
Property 61585 photo 18
Property 61585 photo 19
Property 61585 photo 20
Property 61585 photo 21
Property 61585 photo 22
Property 61585 photo 23
Property 61585 photo 24
Property 61585 photo 25
Property 61585 photo 26
Property 61585 photo 27
Property 61585 photo 28

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 11500 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 215 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
440 000 € 2115 €/m²
  • کد شی 61583
  • مربع متر 208 m²
  • Rooms 5
فروش
693 000 € 5456 €/m²
  • کد شی 56732
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 3586 €/m²
  • کد شی 55951
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
600 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 61593
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 5514 €/m²
  • کد شی 65060
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5
فروش
660 000 € 7252 €/m²
  • کد شی 65142
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه