300 000 €
2500 €/m²
Property 24359 photo 1
Property 24359 photo 2

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1993
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 120 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, دوش. طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
320 000 € 3478 €/m²
  • کد شی 54314
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 66053
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 2764 €/m²
  • کد شی 59146
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41833
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 6071 €/m²
  • کد شی 65843
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
435 000 € 3655 €/m²
  • کد شی 57502
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه