فروخته
380 000 €
3333 €/m²
Property 22931 photo 1
Property 22931 photo 2
Property 22931 photo 3
Property 22931 photo 4
Property 22931 photo 5
Property 22931 photo 6
Property 22931 photo 7
Property 22931 photo 8
Property 22931 photo 9
Property 22931 photo 10
Property 22931 photo 11
Property 22931 photo 12
Property 22931 photo 13
Property 22931 photo 14
Property 22931 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 114 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه