411 000 €
4670 €/m²
Property 58959 photo 1
Property 58959 photo 2
Property 58959 photo 3
Property 58959 photo 4
Property 58959 photo 5
Property 58959 photo 6
Property 58959 photo 7
Property 58959 photo 8
Property 58959 photo 9
Property 58959 photo 10
Property 58959 photo 11
Property 58959 photo 12
Property 58959 photo 13
Property 58959 photo 14
Property 58959 photo 15
Property 58959 photo 16
Property 58959 photo 17
Property 58959 photo 18
Property 58959 photo 19
Property 58959 photo 20
Property 58959 photo 21
Property 58959 photo 22
Property 58959 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه