750 000 €
3676 €/m²
Property 23153 photo 1
Property 23153 photo 2
Property 23153 photo 3
Property 23153 photo 4
Property 23153 photo 5
Property 23153 photo 6
Property 23153 photo 7
Property 23153 photo 8
Property 23153 photo 9
Property 23153 photo 10
Property 23153 photo 11
Property 23153 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 204 متر مربع در کورفو. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 55900
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 56012
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 8292 €/m²
  • کد شی 56489
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 2086 €/m²
  • کد شی 59310
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • کد شی 59766
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 6
فروش
620 000 € 5740 €/m²
  • کد شی 60037
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
820 000 € 3660 €/m²
  • کد شی 60216
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5120 €/m²
  • کد شی 61220
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 2
فروش
950 000 € 6333 €/m²
  • کد شی 62841
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
645 000 € 3794 €/m²
  • کد شی 63017
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه