فروش - زمین 987 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
394 800 €
400 €/m²
Property 23376 photo 1
Property 23376 photo 2
  • کد شی 23376
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 987 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 987 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 296 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
445 050 € 450 €/m²
  • کد شی 23382
  • مربع متر 989 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه