فروش - زمین 257 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
330 000 €
1284 €/m²
Property 27147 photo 1
Property 27147 photo 2
  • کد شی 27147
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 257 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش زمین 257 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 205 متر مربع

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
296 280 € 360 €/m²
  • کد شی 23399
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
270 000 € 409 €/m²
  • کد شی 26338
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه