درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 781 m² در لیماسول
یونان
قبرس
لیماسول
موتاگیاکا
535 000 €
685 €/m²
کد شی
53059
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
781 m²
منطقه
لیماسول
Location
قبرس () | موتاگیاکا (لیماسول)
Details
Floor area ratio:
30
فاصله از دریا:
1200 m
فاصله از فرودگاه:
65 km
توضیحات
برای فروش زمین 781 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
653 250 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23386
مربع متر
1005 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
616 850 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23387
مربع متر
949 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
570 350 €
550 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23396
مربع متر
1037 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
458 500 €
500 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23397
مربع متر
917 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
580 500 €
500 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23400
مربع متر
1161 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
794 556 €
378 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23403
مربع متر
2102 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
750 000 €
115 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23781
مربع متر
6500 m²
فاصله تا دریا
3700 m
فروش
440 000 €
696 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
26337
مربع متر
632 m²
فاصله تا دریا
6500 m
فروش
750 000 €
143 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
28896
مربع متر
5217 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
450 000 €
450 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
28899
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok