فروش - زمین 1161 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
580 500 €
500 €/m²
Property 23400 photo 1
Property 23400 photo 2
  • کد شی 23400
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1161 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1161 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 348 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 45007
  • مربع متر 821 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
530 000 € 581 €/m²
  • کد شی 45858
  • مربع متر 911 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
515 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48667
  • مربع متر 15639 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 23 €/m²
  • کد شی 49383
  • مربع متر 21619 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
535 000 € 685 €/m²
  • کد شی 53059
  • مربع متر 781 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
490 000 € 801 €/m²
  • کد شی 53060
  • مربع متر 611 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m

اشتراک خبرنامه