فروش - زمین 1005 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
653 250 €
650 €/m²
Property 23386 photo 1
Property 23386 photo 2
  • کد شی 23386
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1005 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1005 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 301 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
780 000 € 760 €/m²
  • کد شی 32523
  • مربع متر 1026 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 35208
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
550 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37738
  • مربع متر 7700 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 39848
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه