فروش - زمین 1007 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
503 500 €
500 €/m²
Property 23377 photo 1
Property 23377 photo 2
  • کد شی 23377
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1007 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1007 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 302 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
445 050 € 450 €/m²
  • کد شی 23382
  • مربع متر 989 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
420 000 € 501 €/m²
  • کد شی 51676
  • مربع متر 837 m²
فروش
490 000 € 801 €/m²
  • کد شی 53060
  • مربع متر 611 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m
فروش
460 000 € 603 €/m²
  • کد شی 53061
  • مربع متر 762 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه