فروش - زمین 2102 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
794 556 €
378 €/m²
Property 23403 photo 1
Property 23403 photo 2
  • کد شی 23403
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 2102 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 2102 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 630 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
980 000 € 310 €/m²
  • کد شی 52484
  • مربع متر 3153 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
890 000 € 1010 €/m²
  • کد شی 53100
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 090 000 € 1216 €/m²
  • کد شی 53112
  • مربع متر 896 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
735 000 € 184 €/m²
  • کد شی 53126
  • مربع متر 3986 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه