فروش - زمین 3222 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
850 000 €
263 €/m²
Property 40530 photo 1
Property 40530 photo 2
Property 40530 photo 3
  • کد شی 40530
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 3222 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش زمین 3222 متر مربع در لیماسول. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 200 000 € 112 €/m²
  • کد شی 48669
  • مربع متر 10632 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
980 000 € 310 €/m²
  • کد شی 52484
  • مربع متر 3153 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
890 000 € 1010 €/m²
  • کد شی 53100
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 090 000 € 1216 €/m²
  • کد شی 53112
  • مربع متر 896 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m

اشتراک خبرنامه