فروش - زمین 420 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 000 000 €
2380 €/m²
Property 23844 photo 1
  • کد شی 23844
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 420 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش زمین 420 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 254 €/m²
  • کد شی 24047
  • مربع متر 4920 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 000 000 € 312 €/m²
  • کد شی 32180
  • مربع متر 3200 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 100 000 € 303 €/m²
  • کد شی 32207
  • مربع متر 3625 m²
  • فاصله تا دریا 950 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • کد شی 37033
  • مربع متر 11914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه