فروش - زمین 1800 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Agios Tychonas
1 007 000 €
559 €/m²
Property 56082 photo 1
Property 56082 photo 2
Property 56082 photo 3
Property 56082 photo 4
Property 56082 photo 5
Property 56082 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 50
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش زمین 1800 متر مربع در لیماسول. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 254 €/m²
  • کد شی 24047
  • مربع متر 4920 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 500 000 € 146 €/m²
  • کد شی 28895
  • مربع متر 10257 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
1 000 000 € 312 €/m²
  • کد شی 32180
  • مربع متر 3200 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 100 000 € 303 €/m²
  • کد شی 32207
  • مربع متر 3625 m²
  • فاصله تا دریا 950 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • کد شی 37033
  • مربع متر 11914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m

اشتراک خبرنامه