110 000 €
1930 €/m²
Property 24267 photo 1
Property 24267 photo 2
Property 24267 photo 3
Property 24267 photo 4
Property 24267 photo 5
Property 24267 photo 6
Property 24267 photo 7
Property 24267 photo 8
Property 24267 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1983
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 57 متر مربع در کورفو. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 31960
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 31961
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
110 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 44755
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
135 000 € 888 €/m²
  • کد شی 52630
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 3
فروش
125 000 € 1237 €/m²
  • کد شی 62151
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 5300 m
فروش
100 000 € 1149 €/m²
  • کد شی 63893
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه