100 000 €
676 €/m²
Property 30017 photo 1
Property 30017 photo 2
Property 30017 photo 3
Property 30017 photo 4
Property 30017 photo 5
Property 30017 photo 6
Property 30017 photo 7
Property 30017 photo 8
Property 30017 photo 9
Property 30017 photo 10
Property 30017 photo 11
Property 30017 photo 12
Property 30017 photo 13
Property 30017 photo 14
Property 30017 photo 15
Property 30017 photo 16
Property 30017 photo 17
Property 30017 photo 18
Property 30017 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1980
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 32 km
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 148 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه . طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 872 €/m²
  • کد شی 14555
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • کد شی 29141
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 675 €/m²
  • کد شی 30017
  • مربع متر 148 m²
  • Rooms 5
فروش
98 000 € 455 €/m²
  • کد شی 31847
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
90 000 € 927 €/m²
  • کد شی 41731
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه