110 000 €
1467 €/m²
Property 44755 photo 1
Property 44755 photo 2
Property 44755 photo 3
Property 44755 photo 4
Property 44755 photo 5
Property 44755 photo 6
Property 44755 photo 7
Property 44755 photo 8
Property 44755 photo 9
Property 44755 photo 10
Property 44755 photo 11
Property 44755 photo 12
Property 44755 photo 13
Property 44755 photo 14
Property 44755 photo 15
Property 44755 photo 16

Details

  • سال نوسازی: 1980
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 75 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
100 000 € 675 €/m²
  • کد شی 30017
  • مربع متر 148 m²
  • Rooms 5
فروش
130 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 31960
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
100 000 € 1098 €/m²
  • کد شی 43751
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 44755
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
125 000 € 1237 €/m²
  • کد شی 62151
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 5300 m
فروش
100 000 € 1149 €/m²
  • کد شی 63893
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه