110 000 €
846 €/m²
Property 33544 photo 1
Property 33544 photo 2
Property 33544 photo 3
Property 33544 photo 4
Property 33544 photo 5
Property 33544 photo 6
Property 33544 photo 7
Property 33544 photo 8
Property 33544 photo 9
Property 33544 photo 10
Property 33544 photo 11
Property 33544 photo 12
Property 33544 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1890
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 11 km
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 130 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
150 000 € 920 €/m²
  • کد شی 21252
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 31960
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 31961
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
110 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 44755
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
135 000 € 888 €/m²
  • کد شی 52630
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 3
فروش
125 000 € 1237 €/m²
  • کد شی 62151
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 5300 m

اشتراک خبرنامه