320 000 € 285 000 €
1966 €/m²
Property 24933 photo 1
Property 24933 photo 2
Property 24933 photo 3
Property 24933 photo 4
Property 24933 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1935
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5000 km
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 145 متر مربع در کورفو. خانه 5 اتاق خواب, اتاق نشیمن, 2 آشپزخانه, حمام, دوش. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • کد شی 49701
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 60177
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 60621
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه