450 000 €
1420 €/m²
Property 16725 photo 1
Property 16725 photo 2
Property 16725 photo 3
Property 16725 photo 4
Property 16725 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 35,6 km
  • فاصله از فرودگاه: 37,7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 317 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m

اشتراک خبرنامه