730 000 € 690 000 €
8625 €/m²
Property 24676 photo 1
Property 24676 photo 2
Property 24676 photo 3
Property 24676 photo 4
Property 24676 photo 5
Property 24676 photo 6
Property 24676 photo 7
Property 24676 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1983
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
890 000 € 4450 €/m²
  • کد شی 62009
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 6717 €/m²
  • کد شی 62389
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 7936 €/m²
  • کد شی 64113
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه