400 000 €
1000 €/m²
Property 25506 photo 1
Property 25506 photo 2
Property 25506 photo 3
Property 25506 photo 4
Property 25506 photo 5
Property 25506 photo 6
Property 25506 photo 7
Property 25506 photo 8
Property 25506 photo 9
Property 25506 photo 10
Property 25506 photo 11
Property 25506 photo 12
Property 25506 photo 13
Property 25506 photo 14
Property 25506 photo 15
Property 25506 photo 16
Property 25506 photo 17
Property 25506 photo 18
Property 25506 photo 19
Property 25506 photo 20
Property 25506 photo 21
Property 25506 photo 22
Property 25506 photo 23
Property 25506 photo 24
Property 25506 photo 25
Property 25506 photo 26
Property 25506 photo 27

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 انبار. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
360 000 € 900 €/m²
  • کد شی 34346
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
405 000 € 3115 €/m²
  • کد شی 35180
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 36677
  • مربع متر 209 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه