330 000 €
2357 €/m²
Property 8557 photo 1
Property 8557 photo 2
Property 8557 photo 3
Property 8557 photo 4
Property 8557 photo 5
Property 8557 photo 6
Property 8557 photo 7
Property 8557 photo 8
Property 8557 photo 9
Property 8557 photo 10
Property 8557 photo 11
Property 8557 photo 12
Property 8557 photo 13
Property 8557 photo 14
Property 8557 photo 15
Property 8557 photo 16
Property 8557 photo 17
Property 8557 photo 18
Property 8557 photo 19
Property 8557 photo 20
Property 8557 photo 21
Property 8557 photo 22
Property 8557 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,3 km
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 140 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
480 000 € 1504 €/m²
  • کد شی 59267
  • مربع متر 319 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 60177
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 60621
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 60780
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه