410 000 €
2278 €/m²
Property 25745 photo 1
Property 25745 photo 2

Details

  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 49 km
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 180 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
500 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 49588
  • مربع متر 368 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 56361
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه