550 000 € 425 000 €
1771 €/m²
Property 19409 photo 1
Property 19409 photo 2
Property 19409 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1400 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 15 km
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کورفو. طبقه نیمه زیر زمین شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 2795 €/m²
  • کد شی 6448
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 5
فروش
490 000 € 2882 €/m²
  • کد شی 6876
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 6
فروش
730 000 € 2147 €/m²
  • کد شی 7178
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 8643
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 450 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 9748
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 7300 m
فروش
450 000 € 1419 €/m²
  • کد شی 16725
  • مربع متر 317 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 2340 €/m²
  • کد شی 17955
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • کد شی 19409
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 7
فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه