330 000 € 299 000 €
2600 €/m²
Property 60621 photo 1
Property 60621 photo 2
Property 60621 photo 3
Property 60621 photo 4
Property 60621 photo 5
Property 60621 photo 6
Property 60621 photo 7
Property 60621 photo 8
Property 60621 photo 9
Property 60621 photo 10
Property 60621 photo 11
Property 60621 photo 12
Property 60621 photo 13
Property 60621 photo 14
Property 60621 photo 15
Property 60621 photo 16
Property 60621 photo 17
Property 60621 photo 18
Property 60621 photo 19
Property 60621 photo 20
Property 60621 photo 21
Property 60621 photo 22
Property 60621 photo 23
Property 60621 photo 24
Property 60621 photo 25
Property 60621 photo 26
Property 60621 photo 27
Property 60621 photo 28
Property 60621 photo 29
Property 60621 photo 30
Property 60621 photo 31
Property 60621 photo 32
Property 60621 photo 33

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 115 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه . Semi-first floor شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 22885
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
400 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 25506
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 3
فروش
410 000 € 2277 €/m²
  • کد شی 25745
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
395 000 € 2633 €/m²
  • کد شی 32046
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
405 000 € 3115 €/m²
  • کد شی 35180
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 36677
  • مربع متر 209 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه