480 000 €
1505 €/m²
Property 59267 photo 1
Property 59267 photo 2
Property 59267 photo 3
Property 59267 photo 4
Property 59267 photo 5
Property 59267 photo 6
Property 59267 photo 7
Property 59267 photo 8
Property 59267 photo 9
Property 59267 photo 10
Property 59267 photo 11
Property 59267 photo 12
Property 59267 photo 13
Property 59267 photo 14
Property 59267 photo 15
Property 59267 photo 16
Property 59267 photo 17
Property 59267 photo 18
Property 59267 photo 19
Property 59267 photo 20
Property 59267 photo 21
Property 59267 photo 22
Property 59267 photo 23
Property 59267 photo 24
Property 59267 photo 25
Property 59267 photo 26
Property 59267 photo 27
Property 59267 photo 28
Property 59267 photo 29
Property 59267 photo 30
Property 59267 photo 31
Property 59267 photo 32
Property 59267 photo 33
Property 59267 photo 34
Property 59267 photo 35
Property 59267 photo 36
Property 59267 photo 37
Property 59267 photo 38
Property 59267 photo 39
Property 59267 photo 40
Property 59267 photo 41
Property 59267 photo 42
Property 59267 photo 43
Property 59267 photo 44
Property 59267 photo 45
Property 59267 photo 46
Property 59267 photo 47
Property 59267 photo 48
Property 59267 photo 49

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 319 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
500 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 49588
  • مربع متر 368 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه