فروش - اپارتمان 210 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 870 000 €
8905 €/m²
Property 27111 photo 1
Property 27111 photo 2
Property 27111 photo 3
Property 27111 photo 4
Property 27111 photo 5
Property 27111 photo 6
Property 27111 photo 7
Property 27111 photo 8
Property 27111 photo 9
Property 27111 photo 10
Property 27111 photo 11
Property 27111 photo 12
Property 27111 photo 13
Property 27111 photo 14
Property 27111 photo 15
Property 27111 photo 16
Property 27111 photo 17
Property 27111 photo 18
  • کد شی 27111
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 210 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 210 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, استخر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 600 000 € 11063 €/m²
  • کد شی 44807
  • مربع متر 235 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
2 220 000 € 16204 €/m²
  • کد شی 45137
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
2 235 000 € 16679 €/m²
  • کد شی 45139
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
2 785 000 € 13994 €/m²
  • کد شی 45146
  • مربع متر 199 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 12690 €/m²
  • کد شی 45147
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
1 550 000 € 6595 €/m²
  • کد شی 45442
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
2 700 000 € 19148 €/m²
  • کد شی 46206
  • مربع متر 141 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
1 540 000 € 11323 €/m²
  • کد شی 47030
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه