فروش - اپارتمان 138 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 370 000 €
17174 €/m²
Property 41358 photo 1
Property 41358 photo 2
Property 41358 photo 3
  • کد شی 41358
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 138 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 17
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 8305 €/m²
  • کد شی 34233
  • مربع متر 301 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 270 000 € 16449 €/m²
  • کد شی 41345
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه