فروش - زمین 36930 m² در نیکوزیا

یونان قبرس نیکوزیا
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • کد شی 51683
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 36930 m²
  • منطقه نیکوزیا
  • Location نیکوزیا (قبرس)

Details

توضیحات

برای فروش زمین 36930 متر مربع در نیکوزیا.

نیکوزیا

Location

حقایق مشابه

فروش
342 000 € 68 €/m²
  • کد شی 46320
  • مربع متر 5017 m²
فروش
530 000 € 740 €/m²
  • کد شی 51665
  • مربع متر 716 m²
فروش
380 000 € 48 €/m²
  • کد شی 51666
  • مربع متر 7916 m²
فروش
590 000 € 29 €/m²
  • کد شی 51678
  • مربع متر 19910 m²
فروش
425 000 € 11 €/m²
  • کد شی 51683
  • مربع متر 36930 m²
فروش
600 000 € 97 €/m²
  • کد شی 51701
  • مربع متر 6180 m²
فروش
420 000 € 586 €/m²
  • کد شی 52703
  • مربع متر 716 m²
فروش
510 000 € 82 €/m²
  • کد شی 52767
  • مربع متر 6180 m²
فروش
575 000 € 22 €/m²
  • کد شی 55918
  • مربع متر 25419 m²
فروش
350 000 € 107 €/m²
  • کد شی 56123
  • مربع متر 3243 m²

اشتراک خبرنامه