فروش - اپارتمان 90 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
747 000 €
8300 €/m²
Property 29393 photo 1
Property 29393 photo 2
Property 29393 photo 3
Property 29393 photo 4
Property 29393 photo 5
Property 29393 photo 6
Property 29393 photo 7
Property 29393 photo 8
Property 29393 photo 9
Property 29393 photo 10
  • کد شی 29393
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 90 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 5925 €/m²
  • کد شی 31868
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 6200 €/m²
  • کد شی 31988
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 31993
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 7558 €/m²
  • کد شی 32708
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
635 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 32998
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه