فروش - اپارتمان 169 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 059 000 €
6266 €/m²
Property 39433 photo 1
Property 39433 photo 2
Property 39433 photo 3
Property 39433 photo 4
Property 39433 photo 5
Property 39433 photo 6
Property 39433 photo 7
Property 39433 photo 8
Property 39433 photo 9
Property 39433 photo 10
Property 39433 photo 11
Property 39433 photo 12
Property 39433 photo 13
Property 39433 photo 14
Property 39433 photo 15
Property 39433 photo 16
  • کد شی 39433
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 169 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 169 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, چمن, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 055 000 € 4586 €/m²
  • کد شی 25768
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 26372
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
852 000 € 8114 €/m²
  • کد شی 29402
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه