فروش - اپارتمان 70 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
385 000 €
5500 €/m²
Property 31958 photo 1
Property 31958 photo 2
Property 31958 photo 3
Property 31958 photo 4
Property 31958 photo 5
Property 31958 photo 6
  • کد شی 31958
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 70 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 120 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, استخر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 48944
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 5862 €/m²
  • کد شی 49048
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
332 000 € 3074 €/m²
  • کد شی 49704
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
335 611 € 6991 €/m²
  • کد شی 49736
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه