فروش - اپارتمان 96 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
545 547 €
5683 €/m²
Property 52379 photo 1
Property 52379 photo 2
Property 52379 photo 3
Property 52379 photo 4
Property 52379 photo 5
Property 52379 photo 6
Property 52379 photo 7
Property 52379 photo 8
Property 52379 photo 9
Property 52379 photo 10
Property 52379 photo 11
Property 52379 photo 12
Property 52379 photo 13
Property 52379 photo 14
Property 52379 photo 15
Property 52379 photo 16
Property 52379 photo 17
Property 52379 photo 18
  • کد شی 52379
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 96 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 96 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 55941
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
498 780 € 3416 €/m²
  • کد شی 56121
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه