فروش - اپارتمان 121 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
قیمت از 531 508 €
4393 €/m²
Property 46828 photo 1
Property 46828 photo 2
Property 46828 photo 3
Property 46828 photo 4
Property 46828 photo 5
Property 46828 photo 6
  • کد شی 46828
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 121 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 121 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 2944 €/m²
  • کد شی 52060
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 5168 €/m²
  • کد شی 52061
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 55941
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه