فروش - اپارتمان 100 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
620 000 €
6200 €/m²
Property 31988 photo 1
Property 31988 photo 2
Property 31988 photo 3
Property 31988 photo 4
Property 31988 photo 5
Property 31988 photo 6
  • کد شی 31988
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 100 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 130 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, استخر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 49700
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 50523
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
877 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 50531
  • مربع متر 304 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 50616
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه