فروش - اپارتمان 142 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
900 000 €
6338 €/m²
Property 55950 photo 1
Property 55950 photo 2
Property 55950 photo 3
Property 55950 photo 4
Property 55950 photo 5
Property 55950 photo 6
Property 55950 photo 7
Property 55950 photo 8
Property 55950 photo 9
Property 55950 photo 10
Property 55950 photo 11
Property 55950 photo 12
Property 55950 photo 13
Property 55950 photo 14
Property 55950 photo 15
  • کد شی 55950
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 142 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 142 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
940 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 41662
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 3
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه